O firmie

 

   Regionalne Centrum Serwisowe od początku swojej działalności specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm. Założeniem pierwotnym było zaspokojenie potrzeb rynku na polu dostaw sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania.
   Od tego czasu radykalnie zmienił się świat komputerów a wraz z nim standardy i potrzeby. Przekształceniu ulegał też profil naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę z wyzwań jakie stawiają nam nowoczesne technologie dlatego zatrudniamy specjalistów oraz stale współpracujemy z uczelniami wyższymi. W swoich działaniach stawiamy zawsze na rzetelność opartą na wiedzy, doświadczeniu, uczciwości i dotrzymywaniu zobowiązań.

 

   Wieloletnia działalność na polskim rynku pozwoliła zrozumieć potrzeby naszych obecnych i potencjalnych klientów. Wychodząc na przeciw tym potrzebom stworzyliśmy strukturę zapewniającą profesjonalną obsługę klienta , niezależnie od etapu komputeryzacji czy posiadanego zaplecza sprzętowego. Nasza firma realizuje przedsięwzięcia począwszy od stworzenia koncepcji, poprzez wykonanie projektu, dostawę i instalację sprzętu oraz oprogramowania, do fazy eksploatacji i nadzoru nad systemem komputerowym pracującym u użytkownika włącznie. Aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klienta, na zasadzie outsourcing-u współpracujemy z wieloma firmami handlowymi w Polsce.

 

   W powiązaniu ze strategią biznesową możemy zaproponować sposoby wprowadzania do przedsiębiorstwa nowych rozwiązań IT. Naszą rolą jest udział w projektach związanych z konsultingiem  i wdrażaniem projektów, jak również wybór właściwych kierunków rozwoju w zakresie nowych rozwiązań i technologii. Kierunki tworzenia tzw. bazy wiedzy uwzględniają tendencje rynkowe i zapewniają możliwość znalezienia najefektywniejszych rozwiązań wykorzystujących nowoczesne technologie. 

Kontakt

Serwis Laptopów

Serwis Drukarek

Wymiana Matryc

Odzyskiwanie Danych

Audyt Informatyczny

Opieka Serwisowa

Recykling

NComputing

Praca

Certyfikaty

Strona Główna

Kontakt

 

Wpisane przez RCS   @   15 października 2021
Regionalne Centrum SerwisoweTworzenie Stron